LCD ریموت

LCD ریموت چیست ؟

نیاز روز افزون افراد به بالا بردن امنیت خودروهای خود موجب شده است که صنعت تولید ریموت ها دزدگیر روز به روز پیشرفته تر گردد و امکانات جدیدی مثل LCD ریموت به ریموت های قدیمی اضافه گردد که امنیت و آسایش بیشتری را برای کاربر فراهم نماید و همچنین مراقبت از خودروها در برابر سارقان را برای صاحبان خودروها ساده تر گرداند. LCD ریموت امروزه در انواع مختلفی در بازار یافت می شود. نوع ریموت های ساده که شما عزیزان به خوبی با آن آشنا هستید و تنها شامل چند دکمه بر روی قاب ریموت کنترل کارهای ساده مثل قفل و باز کردن خودروها و فعال و غیر فعال سازی آژیر و باز کردن درب صندوق می شود، امروزه دیگر طرفدار چندانی ندارد و جای خود را به ریموت های تصویری داده است.

تعمیر LCD ریموت

در تعمیر LCD ریموت تصویری یک ال سی دی بر روی ریموت وجود دارد که توسط آن کاربر می تواند وضعیت خودروی خود را چک کند. ال سی دی ریموت در واقع یک نمایشگر کوچک و ساده می باشد که در آن تصاویری از پیش تعریف شده و ذخیره شده در حافظه ریموت نمایش داده می شود که هریک از آن تصاویر برای صاحب خودرو بیان گر یک حالت امنیتی می باشد. مثلا اگر بر روی ال سی دی ریموت یک خودرو نمایش داده شود که درب آن گشوده شده است بیان گر آن است که اشخاصی درب خودرو را باز کرده اند و یا اگر بر روی ال سی دی ریموت یک ماشین نمایش داده شود که کاپوت آن بالا زده شده است بیان گر آن است که درب کاپوت ماشین توسط افرادی باز شده است.

قیمت LCD ریموت 

نمایش این تصاویر و بسیاری تصاویر دیگر بر روی ال سی دی ریموت صاحب خودرو را از وضعیت امنیت خودرو با خبر می سازد . قیمت LCD ریموت در اکثر ریموت های تصویری از نوع ساده و سیاه و سفید گران نمیباشد می باشد اما امروزه ال سی دی های ریموت رنگی نیز به بازار آمده اند و کیفیت خدمات ارائه شده به کاربران توسط ریموت ها را به شدت افزایش داده اند. ال سی دی های ریموت رنگی توسط بسیاری از کمپانی های تولید کننده ریموت های دزدگیر امروزه جایگزین ال سی دی های سیاه و سفید شده است و امروزه در بازار بسیاری ریموت ها با ال سی دی های رنگی و بسیار با کیفیت یافت می شوند.

فروش LCD ریموت  

دقت داشته باشید که در فروش LCD ریموت تصویری با وجود آنکه امکانات بسیاری را برای کاربران به ارمغان آورده اند معایبی نیز دارند که از جمله آنها می توان به حساس تر شدن ریموت ها به ضربه و احتمال شکستن و یا از کار افتادن ال سی دی ریموت در صورت ضربه خوردن به ریموت را نام برد. دقت داشته باشید که اگر ال سی دی ریموت شما بنا به هر دلیلی از کار افتاد حتما باید برای تعمیر ال سی دی ریموت و یا تعویض آن به نمایندگی های قابل اعتماد مراجعه نمایید زیرا امروزه در بازار انواع مختلفی از ال سی دی های ریموت تقلبی و بی کیفیت یافت می شود که در صورت بی دقتی شما ممکن است افراد سود جو آنها را به جای ال سی دی های ریموت ارجینال به شما بفروشند.