قاب ریموت

قاب ریموت چیست ؟

امروزه ریموت کنترل ها در زندگی بشری جایگاهی ویژه ای یافته اند و بسیاری از کارها را برای افراد تا حدود زیادی ساده کرده اند. بسیاری از کارها که در گذشته بصورت دستی انجام می شد امروزه با پیشرفت صنعت تولید انواع ریموت ها و استفاده گسترده آنها برای تمامی کارها تنها با فشردن یک دکمه انجام می شود. ریموت کنترل دارای قطعات الکترونیکی بسیار ظریف و حساسی است و پوشش دهی آنها باید توسط قابی انجام گیرد که علاوه بر زیبایی و تنوع از استحکام بالایی برخوردار باشد. برخی افراد تصور می کنند قاب ریموت تنها یک پوشش زیبا برای ظاهر ریموت کنترل می باشد اما خوب است بدانید که قاب ریموت مهم ترین و تنها محافظ اصلی یک ریموت کنترل می باشد و از این رو می توان گفت جنس و متریال مواد استفاده شده برای ساخت قاب ریموت از اهمیت بسیار ویژه ای بر خوردار می باشد.

ریموت بلوتوث کلیدخور

قیمت قاب ریموت 

امروزه قاب های ریموت بی کیفیت و غیر ارجینال در بازار به وفور یافت می شوند، خرید این قاب های ریموت غیر ارجینال می تواند موجب گردد که درصورت اصابت یک ضربه شدید به قاب ریموت ، هم قاب و هم مدارات داخلی ریموت کنترل دچار صدمات شدیدی گردند و فرد ملزم به پرداخت هزینه های گزافی را برای جایگزین کردن قطعات داخلی ریموت و تعمیرات آن گردد و یا به صورت کلی ملزم به خرید یک ریموت کنترل جدید گردد. از این رو خریدن قاب ریموت ارجینال و با کیفیت یک الزام است.شرکت ریموت مستر با سابقه طولانی در زمینه واردات انواع ریموت کنترل ها و ارائه خدمات فروش انواع ریموت و قاب ریموت کنترل ها یکی از پیشگامان این صنعت می باشد. شرکت ریموت مستر ایران دارای مجوز معتبر برای واردات انواع ریموت کنترل درب خودرو، درب پارکینگ و قاب ریموت کنترل می باشد

جنس قاب ریموت 

جنس و متریال مواد استفاده شده برای ساخت قاب ریموت از اهمیت بسیار ویژه ای بر خوردار می باشد. قاب های فابریک ریموت کنترل ها که توسط کمپانی های اصلی سازنده آنها تولید می گردند بسیار مستحکم و بادوام بوده و از مواد بسیار با کیفیتی ساخته می شوند. بسیاری از انواع قاب های ریموت نه تنها در برابر رطوبت بلکه در برابر مواد شیمیایی خورنده نیز مقاوم می باشند و می توانند مدارات داخلی ریموت و فرستنده های آن را از هر گونه آسیبی در امان نگه دارند. اما با وجود این استحکام و دوام ممکن است قاب ریموت کنترل ها در اثر ضربات شدید صدمه ببینند و نیاز به تعویض داشته باشند.شاید برای شما هم پیش آمده باشد که برای تعویض قاب ریموت خود دچار سردرگمی شده و نتوانسته باشید قاب با کیفیت و مناسبی برای جایگزین کردن قاب ریموت فابریک خود بیابید.