طریقه-نصب-ریموت-کنترل-روشنایی-و-لوستر

طریقه نصب ریموت کنترل روشنایی و لوستر

ریموت کنترل روشنایی و لوستر چیست ؟

بشر در همه دوره های زندگی خود دائما به فکر مدرن تر کردن زندگی خود و برطرف نمودن نیازهای رفاهی خود با استفاده از ابزار آلات اتوماتیک و کنترل از راه دور بوده است. از این رو هر روزه ابزار آلات اتوماتیک و کنترل از راه دور متعددی برای بهبود کیفیت و رفاه زندگی بشر اختراع شده. در گذشته امکانات کنترل از راه دور تنها منحصر به تلویزیون ها و دستگاه های ضبط و ویدیو های خانگی بودند اما با پیشرفت علم استفاده از ریموت کنترل ها برای درب پارگینگ منازل نیز به بازار عرضه شد. مانند ریموت بتا در خودرو.در پی استقبال بی نظیر افراد از این ریموت ها متخصصان علوم الکترونیک و مخابرات بر آن شدند تا ریموت کنترل های متفاوتی برای بسیاری دیگر از وسایل و ابزارهای زندگی بشر طراحی کنند تا افراد بتوانند با استفاده از ریموت کنترل روشنایی و لوستر ، راحتتر زندگی کننند .

نصب ریموت کنترل روشنایی و لوستر 

از جمله این ریموت کنترل ها که اخیرا به بازارهای جهانی معرفی شده اند.
ریموت کنترل روشنایی و لوستر می باشند.
این ریموت ها  همان طور که از نام ان کاملا مشخص است.
برای روشن و خاموش کردن لوسترها و روشنایی های منزل.
یا مکان های تجاری، از راه دور مورد استفاده قرار می گیرد.
استفاده از این نوع ریموت ها علاوه بر آنکه موجب مدرن تر شدن و مجهزتر شدن یک مکان می گردند
آسایش و راحتی زیادی برای صاحبان آن مکان ایجاد می نمایند.
تصور کنید که شما یک باغ چند هزار متری داشته باشید.
و سرتاسر آن را با استفاده از روشنایی و لوستر نورپردازی نموده باشید.
حال تصور کنید که برای خاموش و روشن نمودن تمامی این روشنایی ها و لوستر ها شما باید مسافت زیادی را طی نمایید.
اما با استفاده از ریموت بلوتوث این مشکل حل شدنی است .

طریقه کار ریموت کنترل روشنایی و لوستر 

اما شما می توانید با استفاده از ریموت کنترل روشنایی و لوستر از هرکجای باغ که بخواهید روشنایی ها و لوسترها را کنترل نمایید. موارد مشابه این چنینی بسیاری وجود دارد که از جمله آنها می توان به منازل بزرگ، تالارهای تشریفات، سالن های اجتماعات و سالن های مراکز تجاری و اداری اشاره نمود. استفاده از آنها مانند  ریموت دزدگیر  تجربه شگفت انگیزی از کنترل همه جانبه نورپردازی و روشنایی یک مکان برای شما ایجاد می نماید و راحتی دوچندانی را برای شما فراهم می نماید. نوع جدید این مدل ریموت دارای چند کانال مجزا می باشند که به کاربران این امکان را می دهد که تنها با استفاده از یک ریموت کنترل چندین ابزار مختلف را در یک محل کنترل نمایند.

نقشه ریموت کنترل روشنایی و لوستر دو کانال

تکنولوژی به کار گرفته شده در ریموت کنترل روشنایی و لوستر به گونه ای است که استفاده از آنها نه تنها برای تمامی ابزار آلات روشنایی امکان پذیر است بلکه با استفاده از این مدل ریموت ها  می توان هر گونه وسیله برقی را از طریق کنترل از راه دور در مدار قرار داده و یا از مدار خارج نمود.