ریموت PLC

ریموت PLC چیست ؟

امروزه با افزایش آمار جرائم و سرقت ها روز به روز نیاز افراد به داشتن سیستم های دزدگیر برای منازل، کارگاه ها و اتومبیل های خود بیشتر می شود. این مساله موجب افزایش توجه روز افزون مشتریان به ریموت های دزدگیر و داغ شدن بازار ریموت های دزدگیر شده است. کمپانی های متعددی در زمینه تولید ریموت های دزدگیر برای خودروها فعالیت می نمایند که از جمله آنها می توان به ایزی کار، ماجیکار، هواتای و پی ال سی اشاره نمود. در این مقاله ما قصد داریم شما را با مزایای ریموت های پی ال سی آشنا نماییم.انواع ریموت پی ال سی موجود در بازار,امروزه انواع مختلفی از رموت PLC در بازار موجود می باشد و و تنوع بسیاری از لحاظ کیفیت، قیمت و طراحی را برای کاربران فراهم می آورد.

ریموت PLC

کاتالوگ قیمت ریموت PLC

اگر بخواهیم ریموت های PLC موجود در بازار را به صورت کلی دسته بندی نماییم می توانیم آنها را به سه گروه اصلی ریموت های PLC ساده، ریموت های PLC سیم کارت خور و ریموت های PLC تصویری تقسیم نماییم. کاتالوگ قیمت ریموت PLC ساده مانند تمامی ریموت های ساده دیگر موجود در بازار عرضه می شوند و امکاناتی از جمله باز کردن و قفل کردن درب خودرو، صندوق پران و پخشآلارم در هنگام تلاش سارقان برای باز کردن درب ودرو را به کاربران عرضه می نمایند. استفاده از ریموت های PLC سیم کارت خور که امکان کنترل ماشین با استفاده از تلفن همراه را می دهد همچنان به دلیل عدم پشتیبانی های مخابرات در ایران محبوبیت چندانی نیافته است. اما ریموت های PLC تصویری امکانات و خدمات بسیاری را  فراهم می آورند که در ادامه برای شما توضیح خواهیم داد.

نمایندگی ریموت PLC

ریموت های PLC تصویری امکانات و خدمات ویژه ای را برای کاربران فراهم آورده که می توان به موارد زیر اشاره نمود,برد بالای ریموت کنترل و امکان استفاده از ریموت در فاصله ۱۵۰۰ متری خودرو,دارای ویبره برای آگاه سازی صاحب خودرو از وقایع جدید,داراری دو ریموت تصویری,نمایشگر میزان باتری بر روی صفحه ریموت,فرمان قفل شدن اتوماتیک ردب خودرو برای امنیت کودکان در خودرو در هنگام حرکت,دارا بودن خروجی های التراسونیک و سنسورهایی برای حفاظت سیستم به صورت الکترونیکی,خروجی های جداگانه برای صندوق عقب ماشین و کاپوت ماشین,امکان شناسایی خودرو در محل های شلوغ و پارکینگ های عمومی,دارای پروفایل مناسب برای زمانی که کاربر خودرو را رد تعمیرگاه قرار می دهد,امکان خاموش نمودن اتومبیل در هنگامی حرکت زمانی که شخصی درب خودرو را با روش های غیر متعارف باز کند.ضد اسکن بودن ریموت های PLC,آنتن های مجزا برای افزایش برد ریموت ها

ریموت PLC تصویری

ریموت PLC ساده