ریموت ایزیکار

ریموت ایزیکار چیست ؟

کمپانی ایزی کار که یکی از مشهور ترین کمپانی های تولید کننده ریموت ماشین می باشد یک کمپانی کره ای بوده و در سال ۲۰۰۱ فعالیت خود را در زمینه تولید ریموت های ماشین آغاز نموده است. کمپانی ایزی کار اولین کمپانی کره ای تولید کننده ریموت های ماشین می باشد که به پشتوانه نابغه ای به نام آقای کیم توانسته است به یکی از محبوب ترین برندهای ریموت ماشین در جهان مبدل گردد. از جمله محصولات منحصر به فرد کمپانی ایزی کار می توان به ریموت ایزی کار تصویری با نمایشگر OLED که اولین بار در سال ۲۰۰۶ به بازارهای جهانی راه یافت اشاره نمود. از دیگر ریموت های منحصر به فرد تولید شده توسط کمپانی ریموت ایزیکار موجود در بازار می توان به ریموت ایزی کار تصویری با نمایشگر TFT و ریموت های ایزی کار تصویری با نمایشگر LCD کاملا رنگی که باریکترین ریموت موجود در بازار می باشد اشاره نمود.

ریموت ایزیکار

راهنمای کددهی ریموت ایزیکار 

ریموت های ایزی کار نسبت به دیگر انواع ریموت ها دارای خصوصیات و قابلیت های ویژه ای می باشند که راهنمای کددهی ریموت ایزیکار برخی از آنها در زیر آورده شده است. یکی از ویژگی های منحصر به فرد ریموت های ایزی کار این است که اگر سارقین قصد دزدین خودروی شما را داشته باشند و درب خودروی شما با روش های غیر متعارف باز گردد ریموت ایزیکار موجب خاموش شدن اتومبیل در حین سرقت می گردد، از دیگر مزایای ریموت های ایزی کار می توان به قابلیت خودرو یابی در پارکینگ های عمومی با استفاده از این نوع ریموت ها، امکان فعال سازی آژیر (با صدا) و بی صدا کردن آژیر در محل هایی که ممکن است خودرو را خطری تحدید نکند، انتخاب زمان شروع پخش آژیر در حین سرقت خودرو، داشتن پروفایل و تنظیمات مناسب برای زمانی که خودرو در تعمیرگاه قرار دارد، غیر قابل اسکن بودن یا ضد اسکن بودن ریموت

قیمت ریموت ایزیکار

اتوماتیک بودن پروسه قفل شدن درب های خودرو، صندوق پران یا خروجی اضافه برای باز کردن صندوق اتومبیل و … اشاره نمود. قیمت ریموت ایزیکار مزایای دیگری نیز برای خودروهای خارجی دارند که از جمله آنها می توان به داشتن پرت های ورودی اضافه برای میکروسنسورها و شوک سنسورهای قوی و ضعیف، تکنولوژی تاخیر دهی چراغ های سقف اتومبیل، سیستم های مناسب برای ایمنی کودکان (قفل شدن اتوماتیک درب ها در هنگام روشن شدن اتومبیل و قفل ریموت کنترل)، داشتن دو پرت خروجی اضافه (خروجی های یک و دو) برای سانروف، چراغ ها ، بالابر شیشه ها، سیستم آلارم دهنده به افرادی که در اطراف خودرو مزاحمت ایجاد می نمایند، آنتن افزایش دهنده برد ریموت کنترل، آلارم دهنده به صاحب خودرو در صورت روشن ماندن چراغ های خودرو، نمایشگر دمای داخل خودرو و امکان تنظیم دما، و بسیاری ویژگی های دیگر اشاره نمود.

ریموت ایزیکار تصویری 

ریموت ایزیکار ساده