ریموت دزدگیر ماشین

تعریف ریموت دزدگیر ماشین چیست ؟

امروزه با افزایش آمار جرائم و دزدی ها و حرفه ای تر شدن سارقان، بسیاری افراد دائما نگران آن هستند که خودروی آنها و یا لوازم و قطعات خودروی آنها توسط سارقان حرفه ای دزدیده شود. از این رو اکثر افراد ترجیح می دهند که در خانه هایی سکونت کنند که پارکینگ اختصاصی داشته باشد ، با این حال همچنان بسیاری از افراد مجبورند که ماشین خود را در کوچه و خیابان پارک کنند و این افراد دائما نگران دزدیده شدن خودروی خود به سر می برند.از این رو روز به روز بازار ریموت دزدگیر ماشین داغ تر می شود و افراد دائما به دنبال خرید ریموت های دزدگیری برای ماشین های خود هستند که سارقان نتوانند آنها را از کار بیندازند و امنیت خودروی آنها را فراهم آورد.امروزه انواع مختلفی از ریموت های دزدگیر در بازار موجود می باشد و شما هیچ اتومبیلی را نمی بینید که دزدگیر نداشته باشد

ریموت ماجیکار 1

کد دهی ریموت دزدگیر ماشین 

استفاده از ریموت های دزدگیر بسیار همه گیر شده است و کددهی ریموت دزدگیر ماشین امری بسیار مهم می باشد. خوب است بدانید که با وجود عرضه شدن انواع مختلفی از دزدگیرها به بازار سارقان هم بی کار ننشسته اند و دائما ترفندها و روش های جدیدی برای از کار انداختن دزدگیرها ابداع میکنند و اطلاعات خود را رد زمینه غیر فعال سازی دزدگیر ها به روز می نمایند. البته به معنی آن نیست که استفاده از ریموت های دزدگیر نمی تواند تاثیری بر امنیت خوردو ها داشته باشد، زیرا دزد ها همواره ماشین های بدن دزدگیر را به ماشین های دزدگیر دار ترجیح می دهند پس اگر شما از ریموت های دزدگیر برای افزایش امنیت خودروی خود استفاده ننمایید، عملا با دست خودتان خودروی خود را به یک طئمه برای سارقان مبدل نموده اید. پس به خاطر داشته باشید که تهیه یک ریموت دزدگیر برای هر ماشین یک الزام است.

ریموت ماجیکار 

ریموت ماجیکار 1

ریموت ایزیکار

ریموت ایزیکار

ریموت هوتای

ریموت هوتای 3

ریموت استیل میت

ریموت تصویری استیل میت ساعت دار I

انواع ریموت دزدگیر ماشین اندروید

اگر شما به دنیال یک ریموت دزدگیر مناسب برای ماشین خود می گردید خوب است که ابتدا با انواع ریموت های دزدگیر موجود در بازار ایران آشنا شوید، ریموت های دزدگیر موجود در بازارهای ایران را می توان به سه دسته کلی ریموت های دزدگیر ساده، ریموت های دزدگیر سیم کارت خور و ریموت های دزدگیر تصویری تقسیم بندی نمود. در ادامه هریک از انواع این ریموت های دزدگیر را به شما عزیزان معرفی می نماییمریموت دزدگیر ساده همین ریموت هایی است که بر روی اکثر ماشین ها نصب شده است و زمان یکه ضربه ای به خودرو وارد می شود صدای آژیر ممتدی از آنها ایجاد می شود. البته آژیر این نوع ریموت دزدگیر ماشین هم می تواند ساده و هم دارای ریتم باشد اما تنها ۲ نوع ریتم مختلف در آژیر این نوع ریموت دزدگیر ماشین اندروید وجود دارد.

قیمت ریموت دزدگیر ماشین 

یک ایراد عمده دیگر این نوع دزدگیر ها آن است که تمامی آنها در هنگام اصابت یک جسم به اتومبیل ملودی یکسانی را پخش می کنند و از این رو شما نمی توانید متوجه شوید که آیا ملودی پخش شونده مربوط به خودروی شما می باشد یا یک خودروی دیگر. از دیگر معایب این نوع ریموت ها قیمت ریموت دزدگیر ماشین میباشد و همچنین حساسیت ان که چه یک گربه بر روی ماشین شما بپرد، چه یک سارق سعی در سرقت ماشین شما داشته باشد دزدگیر ماشین عکس العمل یکسانی نشان می دهد و شما تا زمانی که به محل خودرو مراجعه ننمایید نخواهید فهمید که چه مساله ای برای خودروی شما پیش آمده است. تنها مزین یان ریموت های دزدگیر به دیگر انواع ریموت ها آن است که این ریموت ها از قیکت بسیار کمی برخوردار می باشند و با پرداخت هزینه ناچیزی می توان یکی از آنها را تهیه نمود.

راهنمای خرید ریموت دزدگیر ماشین 

یکی از جدیدترین انواع ریموت های دزدگیر که اخیرا به بازارهای ایران راه یافته است، ریموت های دزدگیری سیم کارت خور است، راهمای خرید ریموت دزدگیر ماشین که دارای قابلیت برقراری ارتباط با تلفن همراه صاحب خودرو را دارد و به نوعی با تلفن همراه صاحب خودرو سینک می شود. این نوع ریموت های دزدگیر که افراد آنها را با نام ریموت دزدگیر سیم ‌کارت ‌خور می شناسند بدین صورت است که اگر سارق به ماشین شخص نزدیک شود و قصد باز کردن درب خودرو و یا باز کردن هریک از قطعات بیرونی خودرو را داشته باشد، دزدگیر به موبایل‌ شخص زنگ می‌زند و شخص را از مساله رخ داده باخبر می‌ نماید. علاوه بر این با استفاده از این نوع ریموت های دزد گیر صاحب خودرو می تواند اگر سوییچ را درون خودرو جا گذاشت از طریق برقراری یک تماس با موبایل خود به سیم کارت مربوط به ریموت دزدگیر، درب ماشین را به سادگی باز نماید

ساخت ریموت دزدگیر ماشین 

اگر شخصی ریموت دزدگیر ماشین را جا گذاشته باشد می تواند با قراری یک تماس درب خودرو را قفل نماید. البته ساخت ریموت دزدگیر ماشین از این نوع به دلیل قوی نبودن خطوط تلفن همراه در ایران، با استقبال چندانی از جانب مشتریان مواجه نشده و به همین دلیل این نوع از ریموت های دزدگیر کمتر در بازار موجود می باشند.ریموت های دزدگیر تصویری که نسل جدید این ریموت های دزدگیر می باشند از تکنولوژی بسیار پیچیده‌تری برخوردار می باشند. در واقع ریموت کنترل این نوع از دزدگیرها دارای یک مانیتور می باشد که برد آن چیزی در حدود یک کیلومتر و یا بیشتر می باشد.

برد ریموت دزدگیر ماشین 

کاربر می تواند درون این مانیتور اتومبیل خود را مشاهده نماید و اگر اتفاقی برای اتومبیل بیفتد مطلع گردد. نحوه کار و برد ریموت دزدگیر ماشین بدین صورت می باشد که ریموت هم به اگر ضربه ای به اتومبیل وارد شود، علامت یک چکش بر روی مانیتور موجود بر روی ریموت نمایش داده می شود، اگر درب اتومبیل باز شود بر روی مانیتور موجود در ریموت تصویری نمایش داده می شود که در آن درب یک اتومبیل باز می گردد و یا اگر شخصی سعی در بالا آوردن کاپوت ماشین داشته باشد، بر روی مانیتور موجود در ریموت دزدگیر تصویر ماشینی که کاپوت آن بالا زده شده است نمایش داده می شود.